The Boys Oglądaj Online na 3Filmy

The Boys
The Boys cały film

Produkcja jest oparta na popularnej serii komiksów autorstwa Gartha Ennisa oraz Daricka Robertsona. Serial opowiada historię tytułowej, tajnej grupy agentów, która została powołana, aby kontrolować zachowania superbohaterów, które stają się coraz bardziej lekkomyślne. W swojej pracy członkowie The Boys online muszą czasami posunąć się nawet do likwidacji niesfornych herosów.

The Boys drwią z tej zastałej współzależności jako jej modus operandi, a pojedynkowe występy Homelandera Starra i Williama Butchera Urbana to dwie strony tego samego cynicznego medalu. Pozostają wyróżniającymi się w trzecim sezonie, a odzwierciedlenie ich ideologii spalonej ziemi jest skutecznym komentarzem do śliskiej moralności ekstremizmu.

Jednak wszelkie rany, jakie ci mężczyźni zadają sobie nawzajem, są wymazane przez niechęć The Boys do autentycznej zmiany struktur, w których działają ich bohaterowie: Vought jest nadal nietykalny, amerykański rząd nadal jest obłudny, przestępczy półświat wciąż jest pełen Rosjan The Boys online.

Zarówno bohaterowie, jak i złoczyńcy mają cechę spłukiwania i powtarzania, co oznacza, że ​​​​do końca tego sezonu nic się nie zmieni, ponieważ The Boysosadza się w tych samych cyklicznych wzorcach narracyjnych, co kinowe wszechświaty, z których twierdzi, że się kpi.

60m 2019

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: The Boys
  • Data pierwszej emisji: 25-07-2019
  • Data końcowej emisji: 07-07-2022
  • Gatunek: Akcja i Przygoda, Sci-Fi & Fantasy

  • 3Filmy, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
The Boys 3filmy

3Filmy zakończyło swoją działalność.

Serial można obejrzeć na zaprzyjaźnionym serwisie - Zalukaj


Przekierowanie na Zalukaj-TV.pl