Ród smoka Oglądaj Online na 3Filmy

House of the Dragon
Ród smoka cały film

Nim Westeros pochłonęła kolejna krwawa wojna o władzę, na tronie zasiadał ród Targaryenów, mający kontrolę nad potężnymi smokami. Serial osadzony 200 lat przed wydarzeniami znanymi z „Gry o tron” ukazuje Targaryenów u szczytu ich potęgi, władających Siedmioma Królestwami wraz z 17 smokami. Król Viserys, dobry i szlachetny władca, jest pozostawiony bez następcy tronu. Niezdolność do dokonania wyboru pomiędzy jego córką a młodszym bratem skutkuje początkiem brutalnej wojny domowej o sukcesję, która zapoczątkowała upadek rodu, później znanej jako „taniec smoków”.

W ten sposób uczymy się nowego status quo, zaskakująco podobnego do starego. Viserys (Paddy Considine) przeżył swój straszliwy upadek z zeszłego tygodnia i nadal rządzi jako król, a Alicent (Olivia Cooke przejmująca Emily Carey) zadomowiła się w roli królowej. To miejsce jest pełne dzieci, ponieważ Rhaenyra ma oprócz Joffreya dwóch innych synów — żaden z nich, jak zauważa Alicent, nie wygląda jak jej mąż, Laenor Velaryon (obecnie grany przez Johna Macmillana). Syn Alicent, Aegon, jest teraz punkowym nastolatkiem i nadal pozostaje sercem długiego, cichego konfliktu Alicent z Rhaenyrą, która pozostaje spadkobierczynią zamiast syna.

Unknown 2022

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: House of the Dragon
  • Data pierwszej emisji: 21-08-2022
  • Data końcowej emisji: 25-09-2022
  • Gatunek: Akcja i Przygoda, Dramat, Sci-Fi & Fantasy

  • 3Filmy, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Ród smoka 3filmy

3Filmy zakończyło swoją działalność.

Serial można obejrzeć na zaprzyjaźnionym serwisie - Zalukaj


Przekierowanie na Zalukaj-TV.pl