7 żyć Lei Oglądaj Online na 3Filmy

Les 7 Vies de Léa
7 żyć Lei cały film

7 żyć Lei to francuskojęzyczna seria Netflix Original stworzona przez Charlotte Sanson i oparta na powieści Les 7 vies de Léo Belami autorstwa Nataëla Trappa. Léa ( Raïka Hazanavicius ) jest nastolatką w małym miasteczku, gdzie wszyscy znają wszystkich i niewielu ludzi wyjeżdża tylko dlatego, że dorastali. Dorasta, nieszczęśliwa i raczej nie zajdzie za daleko. Ale pewnego dnia, będąc w osłupieniu na imprezie, natyka się na martwe ciało i otwiera 30-letnią zimną sprawę w sprawie śmierci przyjaciela jej rodziców Ismaela ( Khalil Ben Gharbia). Co gorsza, każdej nocy przez następne siedem lat budzi się w 1991 roku w ciele kogoś innego, gdy ostatnie dni Ismaëla rozgrywają się przed nią przez życie otaczających go ludzi. Postanawia go uratować.

Oglądaj serial 7 żyć Lei online na 3filmy

Nawet nie wiem, od czego zacząć opisywać moje odczucia wobec 7 żyć Lei , poza tym, że jest naprawdę tak dobre, jak tylko telewizja. Ma wszystko. Ma doskonały zwrot w podróżach w czasie, absolutnie sympatyczne postacie, niesamowite emocje, wspaniałe aktorstwo, wspaniałą scenerię, idealną estetykę lat 90. i odważny podział siedmiu odcinków w sposób, który tylko potęguje to wszystko, zamiast pasować do schludnego formuła, jak większość telewizji w dzisiejszych czasach . To jeden z moich ulubionych zegarków z 2022 roku do tej pory i jedna z najlepszych międzynarodowych ofert, z jakich korzystałem w serwisie Netflix.

O Serialu 7 żyć Lei wyprodukowanym przez netflix

Serial jest wypełniony po brzegi tyloma warstwami fabuły, charakteru i emocji. Zarozumiałość na jego twarzy jest po prostu taka zabawna. To zagadka kryminalna zamknięta w opowieści o podróży w czasie, owiniętej w kawałek z lat 90. Każdy odcinek jest z perspektywy innej osoby, ale to wciąż Léa świadomie zajmuje się dniem, w którym ta osoba się obudziła. Prowadzi to do dwóch rzeczy. Po pierwsze, prowadzi do wesołości. Jest tak wiele małych chwil, które sprawiały, że pękałam, gdy Léa grzebała w życiu innych ludzi. Czasami bardzo psuje. Czasami im pomaga. Ale ona zawsze robi wszystko, co w jej mocy, a aktorzy wykonują imponującą robotę, rozróżniając, kiedy są sobą, a kiedy są Léą fizycznie i werbalnie.

41m 2022

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Les 7 Vies de Léa
  • Data pierwszej emisji: 28-04-2022
  • Data końcowej emisji: 28-04-2022
  • Gatunek: Dramat, Tajemnica

  • 3Filmy, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
7 żyć Lei 3filmy

3Filmy zakończyło swoją działalność.

Serial można obejrzeć na zaprzyjaźnionym serwisie - Zalukaj


Przekierowanie na Zalukaj-TV.pl