Vortex Oglądaj Online Cały film na 3Filmy

Vortex
Vortex cały film

Każdy może zgadywać, co fani Noé zrobią z tego, chociaż ma się nadzieję, że uznają go za logiczny następny krok: kolejny wielki temat do rozwiązania. Na swój sposób jest tak samo przerażający jak fantazje stroboskopoweniegdyś; czarny jak smoła film o północy, który w porównaniu sprawia, że ​​większość oficjalnego konkursu w Cannes wydaje się oswojona. Vortex jest celowy, bezlitosny i perfekcyjnie zagrany w luźnym, improwizowanym stylu.

To film, który wychodzi nie z hukiem, ale szeptem: szuraniem kapci, skrzypieniem desek podłogowych i zgrzytem nieświadomego chrapania z łóżka. Matka i Ojciec są razem, ale sami, każdy w swojej własnej podróży, każdy zamknięty we własnej podłużnej ramie. Ale w połowie, siedząc przy kuchennym stole, kobieta prosi męża o pocieszenie, a on konwulsyjnie sięga po jej rękę, na chwilę łamiąc cienką czarną granicę, która ich dzieli. To niewiele, ale pomaga, najbardziej każdy może prosić, chwila kontaktu, zanim wszyscy powiemy dobranoc.

2h 22m 2022

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Vortex
  • Data wydania: 27-01-2022
  • Rodzaj: Dramat

  • 3Filmy, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Vortex 3filmy