Trzynaście żyć Oglądaj Online Cały film na 3Filmy

Thirteen Lives
Trzynaście żyć cały film

Jeśli chodzi o reprezentację Tajów, którzy odegrali dużą rolę w akcji ratunkowej, nadal wydaje się, że jest ona niewystarczająca. Jednak prawa do historii ratowania jaskini są w rzeczywistości znacznie bardziej skomplikowane, niż mogłoby się wydawać Trzynaście żyć online. Krytyka, którą mam do tej historii, jest taka sama, jak do filmu dokumentalnego, jaka jest perspektywa dzieci?

Gdzie jest perspektywa rodzin? Dostrzegamy rodziców, zwłaszcza Pattrakorna Tungsupakula , który gra Buahom, samotną matkę jednego z młodszych chłopców w grupie. A także z tajlandzkimi wolontariuszami i obywatelami w górach, którzy pracują nad tym, aby więcej wody nie napełniło jaskini, nawet jeśli oznacza to poświęcenie środków do życia z plonów w ciągu roku. Ale w dużej mierze zajmuje to tylne siedzenie w dramacie z nurkami Trzynaście żyć cały film.

Podobnie toczy się dyskusja o tym, że kilkoro dzieciaków i trener uwięzionych w jaskini to bezpaństwowcy, co oznacza, że ​​nie mają dostępu do podstawowych przywilejów i praw obywateli Tajlandii. Jest to ledwie poruszone, więc widzom trudno jest naprawdę zrozumieć strach, jaki rodzice żywili wobec swoich dzieci, które nie miały żadnej narodowości ani obywatelstwa.

2h 27m 2022

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Thirteen Lives
  • Data wydania: 18-07-2022
  • Rodzaj: Dramat, Thriller

  • 3Filmy, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Trzynaście żyć 3filmy