Menu Oglądaj Online Cały film na 3Filmy

The Menu
Menu cały film

To kultura smakoszy „ The Menu ” nabiera i szaszłyki, krojąc i szatkując z przezabawnie szokującym dreszczowcem. Większość z nich jest osadzona w metalowych konturach wzniosłej designerskiej restauracji, świątyni wykwintnej kuchni zwanej Hawthorne, która jest na tyle wyjątkowa, że ​​znajduje się na własnej wyspie – Hawthorne Island, 12-akrowym miejscu, gdzie bogaci sławni i pretensjonalni płacą 1250 dolarów za głowę, aby skosztować ciągle zmieniającego się menu degustacyjnego przygotowanego przez szefa kuchni Słowika ( Ralph Fiennes).

To ponury guru kuchni, który jest jednocześnie zadufanym w sobie artystą, musztrującym sierżantem swojej armii kucharzy (którzy pracują w otwartej kuchni tuż za biesiadnikami) i przywódcą kultu aggro foodie, który każde danie wprowadza grzmiącą ręką klaskanie i monolog wyjaśniający jego znaczenie. „Nie jedz”, mówi do gości. „Smak.” Ale nawoływanie do smakowania bez jedzenia jest formą narcyzmu szefa kuchni. Jest we własnym umyśle taką legendą, że zapomniał, do czego służy jedzenie.

„Menu” to czarna komedia, ale zagrana blisko kości. I to jest thriller, bo po chwili to, co jest podawane gościom, zmienia się z pretensjonalnego w niebezpieczne. Nawet niebezpieczeństwo staje się formą snobizmu: tak ważne jest jedzenie . Jednak smacznym żartem „Menu” jest to, że jedzenie w ogóle nie ma znaczenia. Jedzenie jest abstrakcją, ideą stworzoną w celu spełnienia jakiegoś wykraczającego poza granice wyobrażenia o doskonałości, która ma niewiele wspólnego z pożywieniem lub przyjemnością, a wszystko z próżnością tych, którzy je tworzą i tych, którzy je konsumują to.

1h 46m 2022

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: The Menu
  • Data wydania: 17-11-2022
  • Rodzaj: Horror, Komedia

  • 3Filmy, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Menu 3filmy