Spider-Man Bez drogi do domu Oglądaj Online Cały film

Spider-Man: No Way Home
Spider-Man Bez drogi do domu cały film

Czy to możliwe, że ci złoczyńcy pochodzą z alternatywnych rzeczywistości, które nie do końca pasują do tych, które widzieliśmy wcześniej? To może również wyjaśniać, dlaczego Doc Oc jest o 20 lat starszy niż w swojej scenie śmierci (a także fakt, że aktor Molina również postarzał się od czasu, gdy ostatnio pociągnął za macki robota).

Jeśli wszyscy ci źli są „duchami”, jak opisuje ich Doc Oc, może to wyjaśniać, dlaczego są tak zdeterminowani, by zemścić się na Spider-Manie i dlaczego wydają się tak niezadowoleni perspektywą ponownego wyrzucenia. Nie wyjaśniałoby to jednak, dlaczego Peter Parker z Toma Hollanda wydaje się być tak zdenerwowany perspektywą ich ponownego ześlizgnięcia się z tej spirali Marvela, chyba że oczywiście chodzi o zgony Maguire’a i Garfielda (lub być może całych wszechświatów powiązanych z nimi). ich), że naprawdę się martwi.

Nadal nie wiemy, dlaczego Doctor Strange zachowuje się tak dziwnie w tym zwiastunie. W ogóle nie wydaje się sobą i kuszące jest zastanawianie się, czy naprawdę jest kontrolowany przez brakującego szóstego członka zespołu supervillain. Szkarłatna czarownica? Mefisto ? Powracający lub niefałszywy odbiór na Mysterio?

2h 30m 2021

Życzymy miłego seansu!