Predator Prey Oglądaj Online Cały film na 3Filmy

Prey
Predator Prey cały film

Prey to cud techniki, od oszałamiających krajobrazów, krótkiego, ale szczegółowego spojrzenia na osady Komanczów, autentyczności pełnej broni i śledzenia, jego nowoczesnego projektu Predator (mieszanka body, praktycznych efektów i CGI wzmacniających niektóre aspekty tego pierwszego dla bardziej groźny i fizycznie imponujący obraz) oraz jego szybkie, nieubłagane i eskalujące fragmenty rozlewu krwi.

Może brzmieć podobnie do sprawdzonej formuły Predator . Jednak w praktyce wydaje się to całkowicie charakterystyczne (widzowie będą mogli pójść o krok dalej, przesyłając Predator Prey online w całości w języku Comanche, co z jakiegoś niewytłumaczalnego powodu nie było opcją dla relacji krytyków).

W tym plemieniu Komanczów podkreśla się rodzeństwo Naru (Bursztynowy Śródgrzmot) i Taabe (Bobry Dakota), przy czym ten pierwszy jest chętny do udowodnienia swojej wartości podczas polowania. Mimo że ma niezbędne umiejętności, w grę wchodzi niewypowiedziany, ale rażący seksizm, co sugeruje, że trzyma się innych obowiązków lub przyjmuje rolę medyka (kolejna z jej specjalizacji).

Podczas gdy niektóre dialogi z plemienia czasami wydają się wymuszone i bardziej przypominają zastraszanie w szkole niż cokolwiek innego, wciąż nie jest to Naru z większą siłą Predator Prey pobierz, przekonaniem i determinacją; wszystko to pozwala Amber Midthunder napięte podejście do mentalności „jeśli krwawi, możemy ją zabić”, która zawsze była podstawą filmów.

1h 40m 2022