Poker Face Oglądaj Online Cały film na 3Filmy

Poker Face
Poker Face cały film

Wydaje się, że dzieje się coś złowrogiego, gdy Jake porządkuje swoje sprawy ze swoim wiewiórczym prawnikiem Samem (Daniel McPherson, „Fundacja”) i uzyskuje śmiertelną ilość trucizny. Córka Jake’a, Becky (Molly Grace, „Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze”) i druga żona Nicole (Brooke Satchwell, „Thor: Miłość i grzmot”) najwyraźniej nie zostały wtajemniczone w jego plany. Ale Jake nie jest jedynym, który ma coś w rękawie. Gdy Mike, Paul i Alex przybywają do jego imponującej posiadłości, wydaje się, że oni również mają mroczne sekrety do podzielenia się.

To może wydawać się wystarczającą intrygą, aby utrzymać ten 94-minutowy thriller, ale ponieważ skąpi się w charakterystyce, „Poker Face” nie podnosi stawki. Krótka retrospekcja z lat nastoletnich Jake’a otwiera film i przedstawia jego przyjaciół (i głównego złoczyńcę), ale nie mówi nam nic o tym, skąd pochodzi Jake, jakim jest człowiekiem. Jak wyglądało jego wychowanie? Jak stał się tak dobry w pokera? Kogo to obchodzi! Ten człowiek ma tyle Rolexów, że porządkuje je w małej książeczce, tyle samochodów, że rozdaje je swoim przyjaciołom.

1h 35m 2022

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Poker Face
  • Data wydania: 16-11-2022
  • Rodzaj: Dramat, Thriller

  • 3Filmy, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Poker Face 3filmy