Kolejne 365 dni Oglądaj Online Cały film na 3Filmy

Kolejne 365 dni
Kolejne 365 dni cały film

Jakby nie wystarczyło odkrycie brata bliźniaka Massimo, sequel również zakończył się zastrzeleniem Laury przez Annę. Po raz drugi los Laury pozostał niejasny, ale otwarcie potwierdziło, że przeżyła ponownie.

Druga książka również zakończyła się zastrzeleniem Laury, a trzecia książka otworzyła się, gdy Massimo musiał wybrać między uratowaniem Laury a ich nienarodzonym dzieckiem. (Laura nadal była w ciąży po wypadku w trylogii książkowej, jedna z dwóch znaczących zmian Kolejne 365 dni cały film.)

Może jednak wyjaśnić coś z Massimo, ponieważ nie powiedziała mu, że straciła dziecko podczas wypadku pod koniec pierwszego filmu. Adriano, bliźniak Massimo, ujawnił mu to podczas napiętego pojedynku, ale Massimo najwyraźniej nie miał czasu na to, gdy Laura została postrzelona.

Streszczenie opublikowane przez Netflix odnośnie Kolejne 365 dni cały film sugeruje, że wciąż stoją wyzwania dla pary: „Relacja Laury i Massimo wisi na włosku, gdy próbują przezwyciężyć problemy z zaufaniem i zazdrością, podczas gdy wytrwały Nacho stara się ich rozdzielić”.

1h 43m 2022

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Kolejne 365 dni
  • Data wydania: 19-08-2022
  • Rodzaj: Dramat, Romans

  • 3Filmy, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Kolejne 365 dni 3filmy