Duchy Inisherin Oglądaj Online Cały film na 3Filmy

The Banshees of Inisherin
Duchy Inisherin cały film

Zarówno komedia, jak i tragedia — taka, która zastępuje greckich bogów i potwory irlandzkim dowcipem i ironią — Zjawy z Inisherin wydają się w jakiś sposób starożytne; ma miejsce w 1923 roku, nieprzypadkowo, gdy Irlandia była uwikłana we własną wojnę domową, ale można by przysiąc, że została zaadaptowana z bajki napisanej wieki temu.

Jeśli znasz tylko scenarzystę i reżysera Martina McDonagha z jego filmów, takich jak komedia kumpla Becketta z kulami W Brugii (2008) lub dziwnie dzielący Trzy billboardy za Ebbing, Missouri(2017), może się wydawać, że jest to bardziej stonowane niż jego zwykłe mikstury archetypów pulp-fiction z zamiłowaniem do poetyckich wulgaryzmów.

Fani tego pierwszego nadal będą oczywiście zachwyceni, widząc Farrella i Gleesona ponownie wykonujących swój podwójny akt, oczywiście, i jest wystarczająco dużo chwalebnie wypaczonych słownictwa, by podrapać to swędzenie. Nie uwierzysz, jak liryczny może być kolokwializm „feck”, niezależnie od tego, czy jest używany jako rzeczownik, czasownik, przymiotnik, oznaka uczucia czy słony wykrzyknik.

1h 54m 2022

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: The Banshees of Inisherin
  • Data wydania: 21-10-2022
  • Rodzaj: Dramat, Komedia

  • 3Filmy, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Duchy Inisherin 3filmy