Dobranoc, mamusiu Oglądaj Online Cały film na 3Filmy

Goodnight Mommy
Dobranoc, mamusiu cały film

W obu filmach chłopcy zbierają dowody, aby dowiedzieć się prawdy o zamaskowanej kobiecie. Kiedy decydują, że mieszkają z zupełnie obcą osobą, biorą na nią odwet. W oryginalnym filmie bliźniacy popełniają akty przemocy wobec kobiety w scenach, które czasami są dość obrzydliwe. W remake’u matka Wattsa ma o wiele lepszy czas, bo poza wiadrem zimnej wody chłopcy nie torturują jej w ten sam sposób.

Te zmiany są albo dobre, albo złe, w zależności od twojej tolerancji na horror. Jeśli zniechęcają Cię niepokojące sceny przemocy, zwłaszcza te, które są wzniecane przez dzieci, możesz być zadowolony, że remake jest znacznie łagodniejszy niż film Alfredsona. Ale ponieważ to właśnie przemoc nadała temu filmowi moc, możesz być mniej zadowolony z remake’u, jeśli chcesz czegoś tak mrożąco ponurego jak oryginał.

Film Sobela różni się też pod innymi względami. Nie jest tak napięty, jak w filmie z 2014 roku, a atmosfera tajemniczości jest wyciszona przez zbyt wiele wskazówek, które wskazują na koniec skrętu. Film Alfredsona miał niejednoznaczny charakter i nigdy nie poznaliśmy jego tajemnic do samego końca. Remake anglojęzyczne są często oskarżane o ogłupianie obcojęzycznych filmów dla zachodnich odbiorców, a to oskarżenie można wyrzucić z tego remake’u. Nie oznacza to, że ten film jest bezwartościowy, ale ponieważ nie jest tak denerwujący ani tak inteligentny jak film, który pojawił się przed nim, nie uzyskasz takiego samego doświadczenia, jak w przypadku poprzedniego tytułu.

1h 32m 2022

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Goodnight Mommy
  • Data wydania: 16-09-2022
  • Rodzaj: Dramat, Horror, Thriller

  • 3Filmy, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Dobranoc, mamusiu 3filmy